suntravel@sun-travel.hr   |   +385 40 493 082   |   pon.- pet. 08 - 19 sati // subota 08 - 13 sati
  |   Opći uvjeti   |   Izjava o privatnosti   |   Plaćanje
14.07
ISTANBUL - 4 dana zrakoplovom 2022
15.07
PRIJESTOLNICE SKANDINAVIJE
16.07
MILANO - VIKEND 2022
16.07
VENECIJA I OTOCI LAGUNE - 2 dana
16.07
SKANDINAVIJA - AUTOBUSOM I BRODOM
16.07
PARIZ autobusom 6 dana
20.07
ŠVICARSKA ALPSKIM ŽELJEZNICAMA 5 dana autobusom i vlakovima
22.07
GRENLAND
26.07
RIGA i TALLIN - LJETO NA BALTIKU 2022
28.07
ISTANBUL - 4 dana zrakoplovom 2022
28.07
KOPENHAGEN
29.07
ALBANIJA - LJETOVANJE
30.07
TOSKANA - LJETOVANJE 8 dana
31.07
ATENA I GRČKA
31.07
AZORI 2022
31.07
PARIZ, LONDON, AMSTERDAM, BRISEL - 9 dana autobusom
31.07
ŠKOTSKA - 8 dana autobusom i brodom
01.08
NORDKAPP - NAJSJEVERNIJA TOČKA
03.08
RIM, POMPEJI I VATIKANSKI MUZEJI - 5 dana
03.08
ISTANBUL - 5 dana zrakoplovom
03.08
ŠVICARSKA ALPSKIM ŽELJEZNICAMA 5 dana autobusom i vlakovima
03.08
ŠVICARSKA ŽELJEZNICOM - 5 dana
03.08
LISABON - PORTUGALSKA PRIJESTOLNICA
03.08
NIZOZEMSKA I BELGIJA
04.08
ŠVICARSKA I SJEVERNA ITALIJA S JEZERIMA I PLANINOM PILATUS
04.08
TOSKANA, FIRENCA I CINQUE TERRE - 4 dana
04.08
CRNA GORA i DUBROVNIK 2022
04.08
DRESDEN I LEIPZIG 2022
04.08
KRAKOW I BRATISLAVA
04.08
ATENA
04.08
RIM - 4 dana
04.08
MAKEDONIJA - TURA UZ OHRID
04.08
SKANDINAVIJA - AUTOBUSOM I BRODOM
05.08
PRIJESTOLNICE SKANDINAVIJE
05.08
MILANO I ŠVICARSKA - 3 dana
05.08
PARIZ I VELIKA FRANCUSKA TURA
05.08
ALBANIJA - LJETOVANJE
05.08
PORTUGAL HIT 2022 - zrakoplovom 6 dana
05.08
VENECIJA, PADOVA I OTOCI LAGUNE - 3 dana autobusom
05.08
COTSWOLDS, WALES I LONDON 2022
05.08
ISTANBUL - 4 dana zrakoplovom 2022
05.08
NEW YORK I WASHINGTON DELUXE 2022
05.08
PARIZ - 4 dana
06.08
TOSKANA - LJETOVANJE 8 dana
06.08
OHRID I MAKEDONIJA - LJETOVANJE 2022
06.08
BUGARSKA I RUMUNJSKA - VELIKA ISTOČNA TURA
10.08
PARIZ I NORMANDIJA
10.08
ISTANBUL COMFORT UZ SOFIJU I PLOVDIV
10.08
PARIZ, NORMANDIJA, ALSACE
10.08
BARCELONA, ANDORRA I AZURNA OBALA COMFORT 2022
10.08
PARIZ autobusom 6 dana
11.08
TOSKANA, FIRENCA I CINQUE TERRE - 5 dana
11.08
BUKUREŠT I TRANSILVANIJA 5 dana
11.08
DVORCI TRANSILVANIJE
12.08
JUŽNA TOSKANA de luxe
12.08
PROVANSA - PUTEVIMA LAVANDE 2022
12.08
PORTUGAL HIT 2022 - zrakoplovom 6 dana
12.08
TOSKANA, FIRENCA I CINQUE TERRE - 4 dana
12.08
RIM I VATIKANSKI MUZEJI - 4 dana
12.08
RIM - 4 dana
12.08
ISTANBUL - 4 dana zrakoplovom 2022
12.08
KOPENHAGEN
12.08
AMSTERDAM I MALA NIZOZEMSKA TURA
12.08
PARIZ - 4 dana
13.08
PORTUGAL PREMIUM 7 dana
13.08
TOSKANA - LJETOVANJE 8 dana
13.08
OSLO I NORVEŠKI FJORDOVI - 6 dana
13.08
MILANO I ŠVICARSKA - 3 dana
13.08
BAVARSKA - MUNCHEN I BAJKOVITI DVORCI
13.08
SARAJEVO - VALENTINOVO 2 dana
13.08
PARIZ i DISNEYLAND - 5 dana zrakoplovom
13.08
SARAJEVO, MOSTAR I JAJCE
14.08
ATENA I GRČKA
14.08
IRSKA - ZELENA LJETNA BAJKA
15.08
PRIJESTOLNICE SKANDINAVIJE
17.08
NIZOZEMSKA, BELGIJA, LUKSEMBURG - 8 dana autobusom
18.08
SKANDINAVIJA - AUTOBUSOM I BRODOM
20.08
NORVEŠKI FJORDOVI autobusom i brodom
20.08
TOSKANA - LJETOVANJE 8 dana
20.08
PARIZ, LONDON, AMSTERDAM, BRISEL - 9 dana autobusom
21.08
LONDON I ROMANTIČNI JUG ENGLESKE - 10 dana autobusom i brodom
23.08
RIGA i TALLIN - LJETO NA BALTIKU 2022
24.08
ŠVICARSKA ŽELJEZNICOM - 5 dana
24.08
PARIZ i DISNEYLAND - 5 dana zrakoplovom
24.08
RIM I CAPRI 2021 -5 dana
24.08
ŠVICARSKA ALPSKIM ŽELJEZNICAMA 5 dana autobusom i vlakovima
24.08
LONDON - STOPAMA MALOG ČAROBNJAKA
25.08
RIM - 4 dana
25.08
STRASBOURG I ALZACE
26.08
AZORI I LISABON
26.08
ISTANBUL - 4 dana zrakoplovom 2022
27.08
VENECIJA I OTOCI LAGUNE - 2 dana
28.08
ARMENIJA I GRUZIJA - VELIKA TURA KAVKAZOM
28.08
ŠKOTSKA - 8 dana autobusom i brodom
30.08
LURD, PROVANSA I JUG FRANCUSKE
30.08
BARCELONA - 5 DANA
30.08
ALBANIJA VELIKA TURA I CRNA GORA 2022
30.08
MAKEDONIJA, ALBANIJA I CRNA GORA
31.08
ŠVICARSKA ŽELJEZNICOM - 5 dana
31.08
APULIJA I BASILICATA - 5 dana
31.08
ISTANBUL - 5 dana zrakoplovom
31.08
ATENA FLY 2022
01.09
TOSKANA, FIRENCA I CINQUE TERRE - 4 dana
01.09
ATENA
01.09
DUBROVNIK, PELJEŠAC I KORČULA - 4 dana
01.09
PARIZ - 4 dana
02.09
ŠVICARSKA JEZERA
06.09
AMSTERDAM I MALA NIZOZEMSKA TURA
15.09
RIM - 4 dana
16.09
ISTANBUL - 4 dana zrakoplovom 2022
17.09
VENECIJA I OTOCI LAGUNE - 2 dana
17.09
ATENA I MINI GRČKA TURA
20.09
BARCELONA - 5 DANA
20.09
ISLAND
22.09
JUŽNA TOSKANA de luxe
23.09
PORTUGAL HIT 2022 - zrakoplovom 6 dana
23.09
SLAVONIJA I BARANJA
23.09
ISTANBUL - 4 dana zrakoplovom 2022
24.09
SARAJEVO - VALENTINOVO 2 dana
28.09
ATENA FLY 2022
28.09
LISABON I MALA PORTUGALSKA TURA
29.09
KOPENHAGEN
30.09
PORTUGAL - 6 dana
02.10
MAROKO - VELIKA TURA 2022
04.10
BARCELONA - 5 DANA
04.10
ISLAND
05.10
ATENA FLY 2022
07.10
BAVARSKA - MUNCHEN I BAJKOVITI DVORCI
07.10
RIM - 4 dana
07.10
EDINBURGH I GLASGOW - mini škotska tura 2022
07.10
PORTUGAL - 6 dana
07.10
PARIZ - 4 dana
08.10
MILANO - VIKEND 2022
08.10
VENECIJA I OTOCI LAGUNE - 2 dana
11.10
PROVANSA - PUTEVIMA LAVANDE 2022
12.10
LISABON I MALA PORTUGALSKA TURA
13.10
RIM I VATIKANSKI MUZEJI - 4 dana
13.10
TOSKANA, FIRENCA I CINQUE TERRE - 4 dana
14.10
PORTUGAL HIT 2022 - zrakoplovom 6 dana
15.10
IRSKA
16.10
MADRID I ANDALUZIJA
16.10
MADRID I ANDALUZIJA - 8 dana zrakoplovom
18.10
BARCELONA - 5 DANA
19.10
LISABON I MALA PORTUGALSKA TURA
20.10
ATENA
21.10
PORTUGAL - 6 dana
22.10
PORTUGALSKA TURA - 11 dana autobusom
22.10
BUGARSKA I RUMUNJSKA - VELIKA ISTOČNA TURA
23.10
ŠKOTSKA 7 dana autobusom i brodom
23.10
PORTUGAL HIT 2022 - zrakoplovom 6 dana
23.10
JORDAN - BISERI JORDANA 7 dana
24.10
KORZIKA I SARDINIJA - 7 dana autobusom i brodom
25.10
SKRIVENI BISERI ISTOČNE NJEMAČKE
26.10
ITALIJA - ČAROBNI JUG ITALIJE
27.10
LURD, PROVANSA I JUG FRANCUSKE
27.10
PARIZ autobusom 6 dana
28.10
MALDIVI ALL INCLUSIVE
28.10
RIM, POMPEJI I VATIKANSKI MUZEJI - 5 dana
28.10
PARIZ i DISNEYLAND - 5 dana zrakoplovom
28.10
BUKUREŠT I TRANSILVANIJA 5 dana
28.10
DVORCI TRANSILVANIJE
28.10
NIZOZEMSKA I BELGIJA
29.10
SARAJEVO, MOSTAR I JAJCE
29.10
ŠRI LANKA I ODMOR NA PLAŽI
29.10
RIM I VATIKANSKI MUZEJI - 4 dana
29.10
JUŽNA TOSKANA de luxe
29.10
RIM - 4 dana
29.10
ŠVICARSKA I SJEVERNA ITALIJA S JEZERIMA I PLANINOM PILATUS
29.10
MILANO I ŠVICARSKA - 3 dana
29.10
CINQUE TERRE, ELBA I LIGURSKA OBALA
29.10
VENECIJA, PADOVA I OTOCI LAGUNE - 3 dana autobusom
29.10
AZURNA OBALA
29.10
SARAJEVO - VALENTINOVO 2 dana
29.10
CRNA GORA i DUBROVNIK 2022
29.10
KRAKOW I BRATISLAVA
29.10
DRESDEN I LEIPZIG 2022
29.10
MAKEDONIJA - TURA UZ OHRID
29.10
NEW YORK I WASHINGTON DELUXE 2022
29.10
MADRID I ANDALUZIJA - 8 dana zrakoplovom
29.10
DUBROVNIK, PELJEŠAC I KORČULA - 4 dana
29.10
SKRIVENI BISERI ISTRE
29.10
STRASBOURG I ALZACE
29.10
LONDON - STOPAMA MALOG ČAROBNJAKA
29.10
AMSTERDAM I MALA NIZOZEMSKA TURA
30.10
PLITVIČKA JEZERA I LIKA
30.10
RIM - 4 dana
30.10
ATENA I GRČKA
01.11
PARIZ I NORMANDIJA
01.11
ISTANBUL - 5 dana zrakoplovom
01.11
ISTANBUL COMFORT UZ SOFIJU I PLOVDIV
01.11
TOSKANA, FIRENCA I CINQUE TERRE - 4 dana
01.11
PARIZ, NORMANDIJA, ALSACE
01.11
ALBANIJA VELIKA TURA I CRNA GORA 2022
01.11
BARCELONA, ANDORRA I AZURNA OBALA COMFORT 2022
01.11
MAKEDONIJA, ALBANIJA I CRNA GORA
01.11
POLJSKA TURA -VARŠAVA i KRAKOW
03.11
RIM - 4 dana
03.11
PARIZ - 4 dana
12.11
SICILIJA VELIKA TURA - 9 dana autobusom i brodom
13.11
OMAN - NEOTKRIVENI BISER ARAPSKOG POLUOTOKA
13.11
MADRID I ANDALUZIJA
13.11
MADRID I ANDALUZIJA - 8 dana zrakoplovom
13.11
ATENA I GRČKA
15.11
PARIZ, NORMANDIJA, ALSACE
15.11
PARIZ I NORMANDIJA
15.11
ISTANBUL COMFORT UZ SOFIJU I PLOVDIV
15.11
BARCELONA, ANDORRA I AZURNA OBALA COMFORT 2022
15.11
MAKEDONIJA, ALBANIJA I CRNA GORA
15.11
PARIZ autobusom 6 dana
16.11
TOSKANA, FIRENCA I CINQUE TERRE - 5 dana
16.11
PARIZ i DISNEYLAND - 5 dana zrakoplovom
16.11
BUKUREŠT I TRANSILVANIJA 5 dana
16.11
DVORCI TRANSILVANIJE
16.11
KOLUMBIJA
17.11
JUŽNA TOSKANA de luxe
17.11
KRAKOW I BRATISLAVA
17.11
RIM - 4 dana
17.11
RIM I VATIKANSKI MUZEJI - 4 dana
17.11
TOSKANA, FIRENCA I CINQUE TERRE - 4 dana
17.11
MAKEDONIJA - TURA UZ OHRID
17.11
AZURNA OBALA
17.11
ISTANBUL I BURSA - 4 dana
17.11
JORDAN - BISERI JORDANA 8 dana
17.11
AMSTERDAM I MALA NIZOZEMSKA TURA
18.11
RIM - 4 dana
18.11
PLITVIČKA JEZERA I LIKA
18.11
MILANO I ŠVICARSKA - 3 dana
18.11
SARAJEVO, MOSTAR I JAJCE
18.11
VENECIJA, PADOVA I OTOCI LAGUNE - 3 dana autobusom
18.11
MEKSIKO PREMIUM - SVIJET AZTEKA I MAYA
18.11
SKRIVENI BISERI ISTRE
18.11
PARIZ - 4 dana
19.11
SARAJEVO - VALENTINOVO 2 dana
01.12
RIM - 4 dana
01.12
PARIZ - 4 dana
03.12
SARAJEVO - VALENTINOVO 2 dana
08.12
DRESDEN I LEIPZIG 2022
10.12
SARAJEVO - VALENTINOVO 2 dana
15.12
DRESDEN I LEIPZIG 2022
27.12
ATENA I GRČKA
28.12
BUKUREŠT I TRANSILVANIJA 5 dana
29.12
PARIZ, NORMANDIJA, ALSACE
29.12
ISTANBUL COMFORT UZ SOFIJU I PLOVDIV
29.12
BARCELONA, ANDORRA I AZURNA OBALA COMFORT 2022
29.12
NEW YORK I WASHINGTON DELUXE 2022
29.12
JORDAN - NOVA 2023
02.01
MALDIVI ALL INCLUSIVE
05.01
RIM - 4 dana
05.01
JORDAN - ZIMSKI PRAZNICI 2023
05.01
AMSTERDAM I MALA NIZOZEMSKA TURA
05.01
PARIZ - 4 dana
06.01
ŠRI LANKA I ODMOR NA PLAŽI
06.01
AMSTERDAM I MALA NIZOZEMSKA TURA
12.01
RIM - 4 dana
12.01
PARIZ - 4 dana
28.01
ŠRI LANKA I ODMOR NA PLAŽI
04.04
NEW YORK I WASHINGTON DELUXE 2022

Putovanja, Europska putovanja autobusom

Autobusom iz Čakovca, Varaždina, Zagreba... 29.07., 05.08.2022.
Cijena od:
2.590,00 Kn
ALBANIJA VELIKA TURA I CRNA GORA 2022
6 dana autobusom iz Zagreba, Varaždina, Čakovca...2022.
Cijena od:
1.899,00 Kn
8 dana autobusom iz ČAKOVCA, VARAŽDINA, ZAGREBA 17.4.,1.5.,29.5.,12.6.19.6.,31.7.,14.8.,30.10.,13.11. i 27.12.2022.
Cijena od:
1.999,00 Kn
AZURNA OBALA
Autobusom iz Zagreba 4 dana - 15.4.,27.5.16.6.,29.10. i 17.11.2022.
Cijena od:
1.790,00 Kn
BARCELONA, ANDORRA I AZURNA OBALA COMFORT  2022
6 dana autobusom iz Zagreba, Varaždina, Čakovca....2022.
Cijena od:
2.399,00 Kn
BAVARSKA - MUNCHEN I BAJKOVITI DVORCI
Autobusom iz Zagreba, 27-29.5., 16-18.6., 13-15.8., 7-9.10.2022.
Cijena od:
990,00 Kn
BUDVA I CRNA GORA - LJETOVANJE 2022
Cijena od:
1.990,00 Kn
BUGARSKA I RUMUNJSKA - VELIKA ISTOČNA TURA
Autobusom iz ČAKOVCA, VARAŽDINA, ZAGREBA...18.6.-26.6., 6.8.-14.8. i 22.-30.10.2022. Bez noćnih vožnji!
Cijena od:
3.590,00 Kn
BUKUREŠT I TRANSILVANIJA 5 dana
5 dana, autobusom iz Čakovca, Varaždina, Zagreba...2022
Cijena od:
1.299,00 Kn
CINQUE TERRE, ELBA I LIGURSKA OBALA
Autobusom iz Zagreba, 15-18.4., 21-24.4., 05.05.-08.05., 27.5.-30.5., 16.6.- 19.06., 58.10., 29.10.-1.11.2022.
Cijena od:
1.790,00 Kn
CRNA GORA i DUBROVNIK 2022
4 dana autobusom iz Čakovca, Varaždina i Zagreba 2022.
Cijena od:
1.299,00 Kn
DRESDEN I LEIPZIG 2022
Autobusom iz Čakovca, Varaždina, Zagreba - 4 dana, 2022.
Cijena od:
1.590,00 Kn
DVORCI TRANSILVANIJE
5 dana autobusom iz Čakovca, Varaždina, Zagreba...2021/2022
Cijena od:
1.699,00 Kn
8 dana autobusom i brodom 2022
Cijena od:
6.590,00 Kn
6 dana autobusom iz Čakovca, Varaždina i Zagreba, 2022.
Cijena od:
1.899,00 Kn
Vrijednost više: uključene večere u hotelima !
Cijena od:
5.290,00 Kn
KRAKOW I BRATISLAVA
4 dana autobusom iz Zagreba, Varaždina, Čakovca - 2022
Cijena od:
1.099,00 Kn
Autobusom i brodom iz Zagreba, 21.08.-30.08.2022.
Cijena od:
8.390,00 Kn
LURD, PROVANSA I JUG FRANCUSKE
Vrijednost više: uključeni izleti Atlantska obala Francuske i Španjolske i Planinski svijet Pirineja !
Cijena od:
3.190,00 Kn
MAKEDONIJA - TURA UZ OHRID
4 dana autobusom iz Čakovca, Varaždina, Zagreba...2021/2022
Cijena od:
1.290,00 Kn
MAKEDONIJA, ALBANIJA I CRNA GORA
Autobusom iz Čakovca, Varaždina, Zagreba...2021/2022
Cijena od:
1.990,00 Kn
Autobusom iz Čakovca, Varaždina, Zagreba...24.06., 05.08., 13.08., 29.10. i 18.11.2022.
Cijena od:
1.090,00 Kn
Autobusom iz Zagreba, 15.6. i 17.8.2022. Vrijednost više: uključena ulaznica za izložbu cvijeća Floriade, vožnja brodom i svi izleti!
Cijena od:
4.990,00 Kn
Autobusom i brodom, 2022.
Cijena od:
9.890,00 Kn
Autobusom iz Zagreba, 2022.
Cijena od:
9.390,00 Kn
OHRID I MAKEDONIJA - LJETOVANJE 2022
LJETO 2022. Autobusom iz Čakovca, Varaždina, Zagreba!
Cijena od:
2.390,00 Kn
PARIZ 6 dana autobusom iz Zagreba, 15.4.,19.4,25.5.,14.6.,16.7.,10.8.,27.10. i 15.11.2922. Pariz-Versailles- Strasbourg –Reims – München
Cijena od:
2.490,00 Kn
PARIZ I NORMANDIJA
6 dana autobusom iz Zagreba, Čakovca, Varaždina.....2022
Cijena od:
1.999,00 Kn
Autobusom iz Zagreba, 16.6. i 5.8.2022.
Cijena od:
5.690,00 Kn
9 dana autobusom iz Zagreba, 16.4.-24.4.,16.6.-24.6., 31.7.-8.8. i 20.8.-28.8.2022.
Cijena od:
4.990,00 Kn
PARIZ, NORMANDIJA, ALSACE
Autobusom iz Zagreba, Čakovca, Varaždina, 2022.
Cijena od:
2.490,00 Kn
POLJSKA TURA -VARŠAVA i KRAKOW
Autobusom iz Čakovca, Varaždina i Zagreba, 2022.
Cijena od:
2.699,00 Kn
Autobusom iz Zagreba 21.6. i 22.10.2022. Vrijednost više: uključene večere u Portugalu i Španjolskoj!
Cijena od:
7.990,00 Kn
PRIJESTOLNICE SKANDINAVIJE
10 dana autobusom i brodom iz Zagreba, Varaždina, Čakovca... 2022.
Cijena od:
6.990,00 Kn
Autobusom iz Zagreba, Varaždina i Čakovca, 22.06. i 24.08.2022.
Cijena od:
2.390,00 Kn
4 dana autobusom iz Čakovca, Varaždina, Zagreba...16.06., 12.08., 13.10., 29.10. i 17.11.2022.
Cijena od:
1.490,00 Kn
Uz Zagreb, moguć polazak i iz Čakovca, Varaždina, 03.08. i 28.10.2022.
Cijena od:
1.790,00 Kn
Autobusom iz ČAKOVCA, VARAŽDINA, Zagreba...2021.
Cijena od:
399,00 Kn
SARAJEVO, MOSTAR I JAJCE
3 dana autobusom, iz ČAKOVCA, Varaždina i Zagreba
Cijena od:
699,00 Kn
Uključene večere u hotelima, mjesni vodiči, svi izleti i dvokrevetne kabine na brodovima!
Cijena od:
5.190,00 Kn
SKANDINAVIJA - AUTOBUSOM I BRODOM
AUTOBUSOM I BRODOM, 2022.
Cijena od:
6.890,00 Kn
Autobusom iz Zagreba 224.4.,16.6.,31.7. i 28.8.2022. Uključene večere u Škotskoj !
Cijena od:
5.990,00 Kn
Autobusom iz Zagreba, 23.10.-20.10.2022. Uključene večere u Škotskoj i dvokrevetne kabine na brodovima!
Cijena od:
3.990,00 Kn
SKRIVENI BISERI ISTOČNE NJEMAČKE
Autobusom iz Čakovca, Varaždina, Zagreba, 2022.
Cijena od:
3.490,00 Kn
3 dana autobusom iz Zagreba, Varaždina, Čakovca...2022
Cijena od:
790,00 Kn
Garantirani polasci ! Uključena vožnja svjetski poznatom alpskom željeznicom Bernina Express !
Cijena od:
4.590,00 Kn
ŠVICARSKA I SJEVERNA ITALIJA  S JEZERIMA I PLANINOM PILATUS
4 dana autobusom, polasci iz Čakovca, Varaždina i Zagreba, 2022
Cijena od:
1.790,00 Kn
Hotel 4* na švicarskom jezeru
Cijena od:
2.190,00 Kn
Autobusom iz Čakovca, Varaždina, Zagreba, 03.08., 24.08. i 31.08.2022.
Cijena od:
3.490,00 Kn
Autobusom iz Čakovca, Varaždina, Zagreba, 30.07., 06.08., 13.08. i 20.08.2022.
Cijena od:
2.190,00 Kn
Autobusom iz Čakovca, Varaždina, Zagreba..16.06., 18.06., 04.08., 12.08., 01.09. 13.10., 01.11. i 17.11.2022.
Cijena od:
1.290,00 Kn
5 dana autobusom iz Zagreba, Varaždina, Čakovca 22.06., 11.08. i 16.11.2022
Cijena od:
1.890,00 Kn
Autobusom iz Čakovca, Varaždina, Zagreba... 16.07.-Festival vatrometa, 27.08., 17.09. i 08.10.2022
Cijena od:
650,00 Kn
VENECIJA, PADOVA I OTOCI LAGUNE - 3 dana autobusom
Autobusom iz Zagreba, Varaždina, Čakovca...22.06.,05.08., 29.10.,18.11.2022.
Cijena od:
850,00 Kn
© Sun-Travel.hr - All rights reserved.